Kancelárske prostredie GNEE Group
kotol kvalitná oceľ Predstavenie produktu
Zďaleka väčšina ocelí PVQ pozostáva buď z uhlíkovej ocele A516 alebo legovanej ocele A387, pričom A516 je dnes najpoužívanejšou triedou PVQ. A516 je zďaleka najpoužívanejšou triedou PVQ a trieda A516 ponúka mnoho výhod z hľadiska ceny.
A516 sa vyznačuje jednoduchosťou tvarovania, zvárania a obrábania a štruktúra zŕn A516 je tiež celkom dobrá. Okrem toho musí byť A516 s hrúbkou nad 1,5 palca normalizovaný, aby spĺňal špecifikácie. Toto dodatočné tepelné spracovanie ďalej zlepšuje štruktúru zŕn a požiadavky a často zvyšuje húževnatosť.
Dosky pre kotly

tlaková nádoba oceľový plech Podrobnosti o produkte
| Technika | Za tepla valcované |
| Certifikácia | ISO, SGS, BV alebo podľa potreby |
| Hrúbka | 6 mm-180 mm |
| šírka | 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2200 mm, 2500 mm, 3000 mm alebo podľa potreby. |
| Dĺžka | 3000 mm, 6000 mm, 8000 mm, 12 000 mm alebo podľa potreby. |
| Povrch | Bežne frézujte hotový povrch |
| Štandardné | ASTM, JIS, EN, DIN, BS, GB atď |
| Dodacia lehota | 3 dni po potvrdení objednávky |
| Balíček | Štandardné exportné balenie s kovovým pásikom, naložené do kontajnera s dreveným, alebo podľa potreby. Vnútorná veľkosť nádoby je uvedená nižšie: 20 stôp GP: 5,8 m (dĺžka) x 2,13 m (šírka) x 2,18 m (výška) približne 24-26CBM, 23 MTS 40 stôp GP: 11,8 m (dĺžka) x 2,13 m (šírka) x 2,18 m (výška) približne 54CBM, 27 MTS 40 stôp HG: 11,8 m (dĺžka) x 2,13 m (šírka) x 2,72 m (výška) približne 68 CBM, 27 MTS |
| Aplikácie | Stavba, budova, vonkajšia stena, železnica, kontajnery atď. |
| Výhody | Ukazuje nádheru vašej kvality, je tiež odolný voči opotrebovaniu, má silnú odolnosť proti korózii a dekoratívny efekt, durab |
kotlová oceľ

Skupina GNEE prijíma navštevujúcich zákazníkov
Na základe strategického usporiadania podniku a dopytu na globálnom trhu sme nadviazali dlhodobú a stabilnú spoluprácu s mnohými známymi oceliarňami a spolupracovali sme s Európou, Švédskom, Ruskom, Nemeckom, Spojenými štátmi, Japonskom, Indiou a ďalšími. krajín a naše výrobky boli vyvezené do všetkých častí sveta a nadviazali sme dlhodobú spoluprácu s našimi zákazníkmi.
Kotlové dosky

Ak máte ďalšie potreby a otázky týkajúce sa ocele, kontaktujte nás!
Populárne Tagy: tepelne ošetrený pvq oceľový plech, Čína tepelne ošetrený pvq oceľový plech výrobcovia, dodávatelia, továreň, Oceľová doska chrómu molybdénu, Duplexné tlakové nádoby z nehrdzavejúcej ocele, Vysokotlakový plavidlo, Tlaková nádoba z jemnej ocele, PVQ Steels, valcovaná oceľ




