ASME SA572GRAD 50 Vysoko pevnosť nízka zliata oceľ
SA572 Grad 50 HSLA Oceľový doskový produkt Úvod Úvod
SA572GR50 s vysokou zliatinou s vysokou silou, ktorú ponúka GNEE, patrí do americkej štandardnej vysokej pevnosti s nízkym zliatinovým oceľovým doskou, dodávkovým stavom SA572GR50 s nízkou legickou zliatinovou oceľou, ktorú ponúkame, je horúci alebo normalizovaný, ak máte osobitné požiadavky, môžeme si tiež zvoliť metódu dodania podľa vašich požiadaviek na produkt.
Materiál SA572GR50 s nízkym zliatinou, ktorý sme dodali, sa prísne vyrába v súlade so štandardom a môžeme poskytnúť kvalitný certifikát, SA572GR50 s nízkou zliatinou HSLA, ktorú sme dodali, sa široko používajú v inžinierskej štruktúre, ako je stavebná štruktúra, stavebné stroje, banské stroje, nábrežné kúdy, most, tlaková nádoba a tak na.
| Pomenovať | Vysoká pevnosť s nízkym zliatinovým oceľovým doskou |
| Hrúbka: | 0. 2-500 mm alebo prispôsobené |
| Šírka: | 1000-4000 mm alebo prispôsobené |
| Dĺžka: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 3500,6000 mm, 12000 mm alebo prispôsobené |
| Štandard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
| Materiál |
ASTM: A573, A709, A514 atď. EN: S355, S420, S460, S500, S550, S690, S890, S960 atď. DIN: ST 52-3 atď. JIS: SS490, SS540, SM490 atď. GB, Q355, Q390, Q420, Q460, Q500, Q550, Q620, Q690, Q890, Q960 atď. |
| Technika: | Valcovaný |
| Certifikácia: | ISO, SGS, BV |
| Cenové podmienky: | FOB, CRF, CIF, exw všetky prijateľné |
| Detail dodávok: | inventár o 5-7; na mieru 25-30 |
| Nakladací port: | akýkoľvek prístav v Číne |
| Balenie: | Štandardné vývozné balenie (vo vnútri: vodný papier, vonkajšia časť: oceľ pokrytá prúžkami a paletami) |
| Platobné podmienky: | T/t, l/c na dohľad, West Union, D/P, D/A, PayPal |
SA572 Grade 50 High Tensil Laloy Steel Details
SA572 Grade 50 Vysoko ťahová oceľová plech Chemické zloženie a mechanické vlastnosti:
| C max | Mn max | P max | S max. | Max |
| 0.23 | 1.35 | 0.04 | 0.05 | 0.4 |
| Výnosová sila MPA | Pevnosť v ťahu MPA | Predĺženie % za 200 mm | Predĺženie % v 50 mm | |
| 345 | 450 | 18 | 21 | |
SA572 Grade 50 Vysoko pevnosť konštrukčná oceľ Produkt Obrázok

SA572 Grade 50 Vysoko pevná oceľová listina (HSLA) Preprava produktu

GNEE GROUP TEAM FOTO
Gnee je dodávateľom dosky s vysokou pevnosťou so šestnásťročnými výrobnými skúsenosťami. Máme silné schopnosti kontroly trhu. Spoločnosť upravuje inventár včas podľa dopytu po trhu a má dostatočnú ponuku na zabezpečenie toho, aby vyhovovala potrebám zákazníkov na trhu. Naša predajná sieť pokrýva svet a bola vyvážaná do viac ako 200 krajín vrátane Spojených štátov, Mexika, Kanady, Španielska, Singapuru, Thajska a Indie.

Obrázky výstavy skupiny GNEE

Zákazníci skupiny GNEE navštevujú

Ak máte viac potrieb a otázok týkajúcich sa ASME SA572 Grade 50 s nízkou legovou oceľou s vysokou legickou zliatinou, radi vám odporúčame!
Populárne Tagy: ASME SA572GRAD 50 Vysoko pevnosť nízka zliata oceľ, Čína ASME SA572GRAD 50 Vysoká pevnosť Výrobcovia zliatiny, dodávatelia, továreň, továreň, továreň, ASME SA633 GR E VYSOKÁ SPRAVA Nízka zliatina HSLA Oceľové platne, ASTM A387 zliatinová oceľová doska, vysoká pevnosť nízka zliata oceľ, Oceľová doska HSLA A517, Oceľová doska S355, SAE 945A HSLA Steel



