Kancelárske prostredie GNEE Group
Oceľový uholník SS400 valcovaný za tepla
SS400 uhlíková oceľ s rovnakým uhlom
SS400 je oceľový materiál, jeho názov pochádza z japonskej štandardnej triedy "SS400", prvý S označený oceľ (Steel), druhý S označený "štruktúra" (Structure), 400 pre spodnú hranicu pevnosti v ťahu 400MPa.
Oceľ SS400 je nízkouhlíková konštrukčná oceľ s dobrými spracovateľskými vlastnosťami, jej medza klzu približne 240 MPa, pevnosť v ťahu približne 340 MPa. Vyznačuje sa dobrou ťažnosťou a rázovou húževnatosťou aj pri nízkych teplotách, ako aj určitým stupňom odolnosti proti korózii.
Konštrukčná oceľ SS400 sa často valcuje do zvitkov alebo okrúhlych, štvorcových, plochých, uhlových, I-nosníkov, kanálov, okenných rámov a iných oceľových profilov, tento uhlový oceľový nosník má vysokú pevnosť a odolnosť, používa sa v stavebných a inžinierskych konštrukciách.
Dodávateľ oceľových uholníkov z Číny--Skupina GNEE

Valcovaný oceľový uholník SS400
| Meno Produktu | Uhlová oceľ valcovaná za tepla |
| Štandardné | ASTM EN SUS AISI JIS DIN Atď. |
| stupňa | SS330, SS400,SS490,S235JR,S235JO,S235J2,S275JR,S275JO |
| Dĺžka | 1-12m alebo prispôsobené |
| šírka | 1-400 mm |
| Hrúbka | 0.5-25mm alebo prispôsobené |
| Balíček | Vo zväzkoch s oceľovými pásmi alebo podľa požiadaviek zákazníka |
| Povrch | Čierna/svetlá atď |
| Typ | Rovnaké alebo nerovnaké |
| Dodacia lehota | do 7 dní, závisí od množstva |
| Technika | Valcované za tepla/valcované za studena/galvanizované |
| Aplikácia | energetická veža, komunikačná veža, materiál opláštenia, konštrukcia police, železnica, ochrana diaľnice, stĺp pouličnej lampy, námorný komponent, stavebný oceľový konštrukčný prvok, pomocné zariadenia rozvodne, ľahký priemysel atď. |
| Hlavný trh | Stredný východ, Afrika, Ázia a niektoré európske krajiny, Amerika, Austrália atď. |
| Technika spracovania | Ťahané za studena, valcované za tepla, ohýbanie, zváranie |
| Platba | TT alebo L/C |
| Prístav nakládky | TianJin GuangZhou Ningbo Shanghai alebo podľa požiadavky |
| skladom | Pripravené na sklade |
| Ukážka | zadarmo |
Čínska továreň na uholníky--GNEE Group

Skupina GNEE prijíma navštevujúcich zákazníkov
GNEE Steel má nezávislé obchodné priestory a najmodernejšie kancelárske priestory. Spoločnosť má od svojho vzniku nastavenú dlhodobú stratégiu rozvoja. Neustálym vývojom a inováciami spoločnosť vstúpila na medzinárodný trh a nadviazala dlhodobé obchodné vzťahy s mnohými krajinami a regiónmi.
Čínska továreň na uholníky z konštrukčnej ocele--GNEE Group

Ak máte ďalšie potreby a otázky týkajúce sa ocele, kontaktujte nás!
Populárne Tagy: Oceľový uholník ss400, Čína výrobcovia oceľového uholníka ss400, dodávatelia, továreň, horúci oceľový uhol, SM490 nízka zliata oceľ, SM490 oceľový uhol železa, SM490YB Štrukturálny uhol, SM520 Uhlová oceľ, SM520 Uhol plechu




