L 200 x 200 x 23 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh
„Rovnaký uhol“ označuje tvar uhla, v ktorom majú obe nohy rovnakú dĺžku a zvierajú medzi sebou 90-stupňový uhol. Tým sa vytvorí pravouhlý trojuholníkový prierez. GNEE môže prispôsobiť uhlovú oceľ z nehrdzavejúcej ocele a uholníkovú oceľ z uhlíkovej ocele, ak máte iné potreby, kontaktujte nás.
| Označenie | G | H=B | t | r1 | r2 | Plocha prierezu mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 23 | 68,3 | 200 | 23 | 18 | 9,0 | 87,1 |
L 200 x 200 x 23 Oceľ valcovaná za tepla s rovnakým uhlom nohy Úvod:
| Názov produktov | L 200 x 200 x 23 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh |
| Štandardné | ASTM AISI JIS DNS GB atď |
| Typ | Rovný alebo Nerovný |
| Veľkosť | 20mm*20mm--300mm*300mm alebo požiadavka zákazníka |
| Hrúbka | 2,5 mm--30 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Dĺžka | 3 m-12m alebo prispôsobené |
| Povrch | Pozinkovaná/nehrdzavejúca oceľ/uhlíková oceľ |
| Technika | Valcované za studena/máčané za tepla |
| Oceľ triedy | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; L SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3103H, 73103H, 3103H, 3103H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L alebo požiadavka zákazníka |
| Doručenie | 5-15 dní |
| Balíček | Je možné dodať aj balenie Tandard Seaway, drevené puzdro |
| MOQ | 1 tona |
| Platobné podmienky | 30 percent TT plus 70 percent zostatok |
| Tolerancia | ± 1 percento |
| Nakladací prístav | Čína akýkoľvek prístav |
| Inšpekcia | Pre každú zásielku bude vystavený certifikát o kontrole továrne. |

O nás:
Vydajte sa na cestu úspechu s GNEE ako vaším dôveryhodným partnerom v zahraničnom obchode s oceľou. Kontaktujte nás ešte dnes a preskúmajte, ako môžeme spolupracovať, aby sme posunuli vaše podnikanie do nových výšin. Zažite rozdiel GNEE – kde sa odbornosť spája s dokonalosťou.

Prezentácia tímu:

FAQ:
Otázka: Ste výrobca?
Odpoveď: Áno, sme výrobcovia. Máme vlastnú továreň a vlastnú spoločnosť. Verím, že to budeme my
najvhodnejší dodávateľ pre vás.
Odpoveď: Áno, môžeme vyrobiť zákazníkom podľa vašich vzoriek alebo technických výkresov, môžeme postaviť formu a príslušenstvo.
Populárne Tagy: l 200 x 200 x 23 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh, Čína l 200 x 200 x 23 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh výrobcovia, dodávatelia, továreň, zliatina konštrukčná oceľ, Oceľ za konštrukciu uhlíka, E360 konštrukčný uhol ocele, nízka zliatina oceľ, Nízko uhlíkový zliatinový konštrukčný uhol železa, S355JR S355J0 S355J2 Oceľ štrukturálneho uhla


