L 200 x 200 x 18 Horúce oceľ Rovnaký uhol nôh
Vlastnosti horiacej valcovanej ocele Rovnakým uhlom závisia od špecifického typu použitého ocele a jej zloženia. Všeobecne platí, že ponúka dobrú silu, ťažnosť a zvárateľnosť. Je dôležité si uvedomiť, že valcovanie horúceho môže mať za následok drsnú textúru povrchu a ak bude požadovaný plynulejší povrch, môže byť potrebné ďalšie spracovanie alebo dokončenie.
| Označenie | G | H=B | t | r1 | r2 | Prierezová plocha mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 18 | 54,2 | 200 | 18 | 18 | 9,0 | 69,1 |
L 200 x 200 x 18 Horúca oceľ Rovnaký uhlový produkt Úvod:
| Názov výrobkov | L 200 x 200 x 18 Horúce oceľ Rovnaký uhol nôh |
| Norma | ASTM AISI JIS DNS GB atď. |
| Typ | Rovnaký alebo nerovnaký |
| Veľkosť | 20 mm*20 mm --300 mm*300 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Hrúbka | 2,5 mm --30 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Dĺžka | 3m -12 m alebo prispôsobené |
| Povrch | Pozinkovaná/ nehrdzavejúca oceľ/ uhlíková oceľ |
| Technika | Studená valcovaná/horúca ponorená |
| Oceľový stupeň | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 S355 E355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 430, 431, 440A, 904L alebo požiadavka zákazníka |
| Dodanie | 5-15 dni |
| Balík | Tandardové balenie mora, drevené puzdro je tiež poskytnuté |
| Moq | 1 ton |
| Platobné podmienky | 30% TT +70% zostatok |
| Tolerancia | ±1% |
| Nakladací port | Čína akýkoľvek prístav |
| Kontrola | Osvedčenie o inšpekcii v továrni bude vydané pre všetky zásielky. |

O nás:
Jadrom nášho úspechu je hlboko zakorenený záväzok voči našim klientom. Uprednostňujeme budovanie dlhodobých partnerstiev na základe transparentnosti, integrity a otvorenej komunikácie. Naši špecializovaní správcovia účtov úzko spolupracujú s klientmi na pochopení ich jedinečných požiadaviek a ponúkajú riešenia vyrobené na mieru, ktoré poháňajú rast a úspech.

Prezentácia tímu:

FAQ:
Otázka: Ste výrobca?
A: Áno, sme výrobcovia. Máme vlastnú továreň a našu vlastnú spoločnosť. Verím, že budeme
Najvhodnejší dodávateľ pre vás.
Odpoveď: Môžeme dodať druhy kovových materiálov a výrobkov a tiež môžeme poskytovať ďalšie procesné služby.
Populárne Tagy: L 200 x 200 x 18 Horúce oceľ Rovnaký uhol nôh, Čína L 200 x 200 x 18 HORKOVÁ OCELNÁ OCELNÁ ROVNACKÁ Noha Výrobcovia, dodávatelia, továreň, E295 E360 oceľový uhlový železo, E360 Štrukturálny uhol, Nízka zliatina štrukturálna Stee, S275JR S275J0 S275J2 Angle Steel, uhol ocele, oceľová konštrukcia


