L 150 x 150 x 14 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh
Proces valcovania za tepla dáva oceli jej konečný tvar a rozmery a zároveň zlepšuje jej mechanické vlastnosti. Rovnomuhlá oceľ valcovaná za tepla je známa svojou pevnosťou a odolnosťou, vďaka čomu je vhodná na rôzne nosné a konštrukčné aplikácie. Často sa používa pri konštrukcii rámov, podpier, konzol a iných komponentov, kde je rozhodujúca pevnosť a stabilita.
| Označenie | G | H=B | t | r1 | r2 | Plocha prierezu mm²x10m² |
| L 150 x 150 x 14 | 31,6 | 150 | 14 | 16 | 8,0 | 40,3 |
L 150 x 150 x 14 Oceľ valcovaná za tepla s rovnakým uhlom nohy Úvod:
| Názov produktov | L 150 x 150 x 14 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh |
| Štandardné | ASTM AISI JIS DNS GB atď |
| Typ | Rovný alebo Nerovný |
| Veľkosť | 20mm*20mm--300mm*300mm alebo požiadavka zákazníka |
| Hrúbka | 2,5 mm--30 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Dĺžka | 3 m-12m alebo prispôsobené |
| Povrch | Pozinkovaná/nehrdzavejúca oceľ/uhlíková oceľ |
| Technika | Valcované za studena/máčané za tepla |
| Oceľ triedy | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; L SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3103H, 73103H, 3103H, 3103H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L alebo požiadavka zákazníka |
| Doručenie | 5-15 dní |
| Balíček | Je možné dodať aj balenie Tandard Seaway, drevené puzdro |
| MOQ | 1 tona |
| Platobné podmienky | 30 percent TT plus 70 percent zostatok |
| Tolerancia | ± 1 percento |
| Nakladací prístav | Čína akýkoľvek prístav |
| Inšpekcia | Pre každú zásielku bude vystavený certifikát o kontrole továrne. |

O nás:
Od svojho vzniku pred 16 rokmi je GNEE priekopníckou silou v oceliarskom priemysle so špecializáciou na zahraničný obchod. S neochvejným záväzkom ku kvalite, spoľahlivosti a inováciám sme sa úspešne umiestnili ako líder v prepájaní globálnych trhov prostredníctvom obchodu s výrobkami z ocele.

Prezentácia tímu:

FAQ:
Otázka: Ste výrobca?
Odpoveď: Áno, sme výrobcovia. Máme vlastnú továreň a vlastnú spoločnosť. Verím, že to budeme my
najvhodnejší dodávateľ pre vás.
A: Jasné, môžeme. Ak nemáte vlastného špeditéra, môžeme vám pomôcť.
Populárne Tagy: l 150 x 150 x 14 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh, Čína l 150 x 150 x 14 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh výrobcovia, dodávatelia, továreň, Oceľ za konštrukciu uhlíka, E360 Štrukturálny uhol, nízka legová oceľ, Nízka zliatina štrukturálna Stee, S355JR S355J0 S355J2 Oceľ štrukturálneho uhla, štrukturálne železo


