L 130 x 130 x 14 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh
Oceľ s rovnakým uhlom má dve nohy rovnakej dĺžky, ktoré sa spájajú v 90-stupňovom uhle a vytvárajú tvar písmena „L“. Dve nohy sa nazývajú „krídla“ alebo „príruby“ a línia, kde sa stretávajú, je „koreň“. GNEE je profesionálna spoločnosť zahraničného obchodu s oceľou založená 16 rokov. Máme profesionálny tím a môžeme vám poskytnúť tie najlepšie služby.
| Označenie | G | H=B | t | r1 | r2 | Plocha prierezu mm²x10m² |
| L 130 x 130 x 14 | 27,2 | 130 | 14 | 14 | 7,0 | 34,7 |
L 130 x 130 x 14 Oceľ valcovaná za tepla s rovnakým uhlom nohy Úvod:
| Názov produktov | L 130 x 130 x 14 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh |
| Štandardné | ASTM AISI JIS DNS GB atď |
| Typ | Rovný alebo Nerovný |
| Veľkosť | 20mm*20mm--300mm*300mm alebo požiadavka zákazníka |
| Hrúbka | 2,5 mm--30 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Dĺžka | 3 m-12m alebo prispôsobené |
| Povrch | Pozinkovaná/nehrdzavejúca oceľ/uhlíková oceľ |
| Technika | Valcované za studena/máčané za tepla |
| Oceľ triedy | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; L SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3103H, 73103H, 3103H, 3103H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L alebo požiadavka zákazníka |
| Doručenie | 5-15 dní |
| Balíček | Je možné dodať aj balenie Tandard Seaway, drevené puzdro |
| MOQ | 1 tona |
| Platobné podmienky | 30 percent TT plus 70 percent zostatok |
| Tolerancia | ± 1 percento |
| Nakladací prístav | Čína akýkoľvek prístav |
| Inšpekcia | Pre každú zásielku bude vystavený certifikát o kontrole továrne. |

O nás:
Keď sa spojíte s GNEE, získate dôveryhodného spojenca v aréne zahraničného obchodu s oceľou. Obráťte sa na nás na [kontaktné informácie], aby sme preskúmali, ako môžeme spolupracovať a uviesť do života vaše oceľové projekty. Zažite rozdiel v práci so spoločnosťou, ktorá spája tradíciu s inováciou, integritu s odbornosťou – zažite výhodu GNEE.

Prezentácia tímu:

FAQ:
Otázka: Ste výrobca?
Odpoveď: Áno, sme výrobcovia. Máme vlastnú továreň a vlastnú spoločnosť. Verím, že to budeme my
najvhodnejší dodávateľ pre vás.
Odpoveď: V prípade produktov na sklade ich môžeme odoslať do 7 dní po prijatí zálohy. V prípade zákazníckej objednávky je čas výroby 15-30 pracovných dní po prijatí zálohy.
Populárne Tagy: l 130 x 130 x 14 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh, Čína l 130 x 130 x 14 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh výrobcovia, dodávatelia, továreň, zliatina konštrukčná oceľ, nízka legová oceľ, Nízka zliatina štrukturálna Stee, S235JR S235J0 S235J2 uhlíkový uhol oceľ, S355JR S355J0 S355J2 Angle Oceľový lúč, S355jr oceľový uhol železa


