L 120 x 120 x 8 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh
Rovnomuhlá oceľ valcovaná za tepla sa často vyberá pre svoju pevnosť, odolnosť a nákladovú efektívnosť. Môže sa ďalej spracovávať a dokončovať podľa špecifických požiadaviek, ako je lakovanie, galvanizácia alebo iné ochranné nátery na zvýšenie odolnosti voči korózii a environmentálnym faktorom.
| Označenie | G | H=B | t | r1 | r2 | Plocha prierezu mm²x10m² |
| L 120 x 120 x 8 | 14,7 | 120 | 8 | 13 | 6,5 | 18,7 |
L 120 x 120 x 8 Oceľ valcovaná za tepla s rovnakým uhlom nohy Úvod:
| Názov produktov | L 120 x 120 x 8 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh |
| Štandardné | ASTM AISI JIS DNS GB atď |
| Typ | Rovný alebo Nerovný |
| Veľkosť | 20mm*20mm--300mm*300mm alebo požiadavka zákazníka |
| Hrúbka | 2,5 mm--30 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Dĺžka | 3 m-12m alebo prispôsobené |
| Povrch | Pozinkovaná/nehrdzavejúca oceľ/uhlíková oceľ |
| Technika | Valcované za studena/máčané za tepla |
| Oceľ triedy | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; L SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3103H, 73103H, 3103H, 3103H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L alebo požiadavka zákazníka |
| Doručenie | 5-15 dní |
| Balíček | Je možné dodať aj balenie Tandard Seaway, drevené puzdro |
| MOQ | 1 tona |
| Platobné podmienky | 30 percent TT plus 70 percent zostatok |
| Tolerancia | ± 1 percento |
| Nakladací prístav | Čína akýkoľvek prístav |
| Inšpekcia | Pre každú zásielku bude vystavený certifikát o kontrole továrne. |

O nás:
Keď uvažujeme o našej 16-ročnej ceste, sme nadšení z cesty, ktorá nás čaká. Oddanosť spoločnosti GNEE posúvať hranice, podporovať partnerstvá a presadzovať pozitívne zmeny naďalej podporuje naše túžby. Tešíme sa, že vytvoríme budúcnosť, v ktorej zahraničný obchod s oceľou nebude len obchodom, ale aj prostriedkom pokroku a prosperity.

Návšteva zákazníka:

FAQ:
Otázka: Prečo si vybrať nás?
Otázka: Môžeme navštíviť vašu továreň?
A: Srdečne vítam. Akonáhle budeme mať váš plán, zariadime profesionálny predajný tím, aby sledoval váš prípad.
Odpoveď: Vnútorná vrstva je pokrytá vodotesnou papierovou vonkajšou vrstvou, zabalená so železom a zaistená fumigovaným dreveným podnosom. Môže účinne chrániť produkty pred koróziou počas námornej prepravy.
Populárne Tagy: l 120 x 120 x 8 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh, Čína l 120 x 120 x 8 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh výrobcovia, dodávatelia, továreň, nízka zliatina oceľ, S355jr oceľový uhol železa, konštrukčná oceľ s nízkou zliatinou, E295 E360 oceľový uhlový železo, S275JR S275J0 S275J2 Angle Steel, štrukturálne železo


