L 100 x 100 x 6 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh
"Rovnaké uhly" znamená, že dva uhly majú rovnakú dĺžku, takže uhol medzi nimi je 90 stupňov. Tým sa vytvorí prierez v tvare písmena L. Tieto uhly sa často používajú na poskytovanie konštrukčnej podpory, vytváranie rohov, otvorov v rámoch a ako súčasti rôznych rámov.
| Označenie | G | H=B | t | r1 | r2 | Plocha prierezu mm²x10m² |
| L 100 x 100 x 6 | 9,26 | 100 | 6 | 12 | 6,0 | 11,8 |
L 100 x 100 x 6 Oceľ valcovaná za tepla s rovnakým uhlom nohy Úvod:
| Názov produktov | L 100 x 100 x 6 Oceľ valcovaná za tepla Rovnaký uhol nôh |
| Štandardné | ASTM AISI JIS DNS GB atď |
| Typ | Rovný alebo Nerovný |
| Veľkosť | 20mm*20mm--300mm*300mm alebo požiadavka zákazníka |
| Hrúbka | 2,5 mm--30 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Dĺžka | 3 m-12m alebo prispôsobené |
| Povrch | Pozinkovaná/nehrdzavejúca oceľ/uhlíková oceľ |
| Technika | Valcované za studena/máčané za tepla |
| Oceľ triedy | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; L SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 3103H, 73103H, 3103H, 3103H 21,310S 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L alebo požiadavka zákazníka |
| Doručenie | 5-15 dní |
| Balíček | Je možné dodať aj balenie Tandard Seaway, drevené puzdro |
| MOQ | 1 tona |
| Platobné podmienky | 30 percent TT plus 70 percent zostatok |
| Tolerancia | ± 1 percento |
| Nakladací prístav | Čína akýkoľvek prístav |
| Inšpekcia | Pre každú zásielku bude vystavený certifikát o kontrole továrne. |

O nás:
Spojte sa s GNEE, keď pokračujeme v predefinovaní možností zahraničného obchodu s oceľou. Kontaktujte nás ešte dnes a preskúmajte, ako môžu naše skúsenosti, odborné znalosti a odhodlanie priniesť hodnotu vašim projektom a zabezpečiť, aby boli silné pre budúce generácie. Spoločne formujme lepší zajtrajšok silou ocele.

Návšteva zákazníka:

FAQ:
Otázka: Prečo si vybrať nás?
Otázka: Môžeme navštíviť vašu továreň?
A: Srdečne vítam. Akonáhle budeme mať váš plán, zariadime profesionálny predajný tím, aby sledoval váš prípad.
Otázka: Ako dlho je dodacia lehota?
Odpoveď: Vo všeobecnosti je to do 10 dní. Ak tovar nie je skladom, podľa množstva je to do 30 dní.
Populárne Tagy: l 100 x 100 x 6 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh, Čína l 100 x 100 x 6 za tepla valcovaná oceľ s rovnakým uhlom nôh výrobcovia, dodávatelia, továreň, zliatina konštrukčná oceľ, Oceľ za konštrukciu uhlíka, E295 E360 Uhlové železo, A uhlová oceľ, Nízko uhlíkový zliatinový konštrukčný uhol železa, oceľová konštrukcia


