GNEE GREAD KANCELÁRNE prostredie
304 z nehrdzavejka
304 z nehrdzavejka
Oceľ sa nazýva oceľ, keď je množstvo uhlíka (C) menšie ako 2%, a železo, keď je viac ako 2%. Oceľ v procese topenia na pridanie chrómu (CR), niklu (NI), mangánu (MN), kremíka (SI), titánu (TI), molybdénu (MO) a ďalšie prvky na zlepšenie výkonu ocele, takže oceľ má odolnosť proti korózii (to znamená hrdzavú).
Nerezová oceľ sa pridá po chróme a niklu, čím vyšší je obsah odolnosti proti korózii lepší, napríklad 304 obsah z nehrdzavejúcej ocele z nehrdzavejúcej ocele 8-10%, zatiaľ čo obsah chrómu sa má robiť 18-20%, táto nehrdzavejúca oceľ nie je ľahká hrdzavená a korózia všeobecne.
Nerezová oceľ V súlade s klasifikáciou obsiahnutých prvkov je možné klasifikovať z nehrdzavejúcej ocele 304 potravinovej ocele na chróm-a-a-chróm-nickel-molybdén (séria 300), ďalšie hlavné klasifikácie sú 304L, 316, 316L. Zároveň sú tieto typy produktov 300 sérií klasifikované ako austenitická nehrdzavejúca oceľ.
Austenitická z nehrdzavejúcej ocele je plyn, para, voda a ďalšie slabé korozívne médium alebo nehrdzavejúca oceľ. Použitie tenkostennej nehrdzavejúcej ocele je tiež 304 materiálov, tenkostenná označuje pomer hrúbky steny k priemeru nepresahuje 6% nehrdzavejúcej ocele.
Čína oceľový uhlový železný továreň -- gne

Uhol z nehrdzavejúcej ocele 304
| Materiál | 200 300 400 Series Nerezová oceľ |
| Známka | 201 202 301 303 304 304 l 309 309 s 310 310 s 316 316 l 316ti 317l {{}}} l {{}}} s {}}} j 1 420 J} |
| Norma | Aisi astm jis din en bs |
| Technický | studená valcovaná / horúca valcovaná |
| Typ | rovnocenný / nerovnaký |
| Veľkosť | 20 mm*20 mm -- 200 mm*200 mm -- 400 mm*400 mm |
| Hrúbka | 2 mm -25 mm |
| Dĺžka | 5,8 m, 6 m, 9 m, 12 m alebo podľa požiadavky zákazníka |
| Spracovateľská služba | Ohýbanie, zváranie, odpadanie, dierovanie, rezanie |
| Ošetrenie povrchom | Nakladané, čierne, svetlé, leštenie, tryskanie atď. |
| Doba dodania | 5-15 Dni pre bežné objednávky (štandardné objednávky<=50 ton); specified orders needs final confirmation as per customer's request |
Čína Angle Iron Factory -- Gnee Group

Skupina GNEE prijíma návštevných zákazníkov
GNEE Corporate Účel:Kvalita prvá, reputácia po prvé, najprv integritu odporúčame všetky druhy kvalitných výrobkov na celom svete a slúžiť všetkým podnikom.
Záväzok služieb GNEE:Poskytnite vysoko kvalitný uhlový železo z nehrdzavejúcej ocele a súvisiace výrobky a snažte sa poskytovať jedinečné výrobky a vysoké štandardy služieb.
Gnee Company, ktorá sa dodržiava:„Zákazník First, Forge Agre“, obchodná filozofia, dodržiavajte princíp „First Customer“, ktorý našim zákazníkom poskytuje kvalitné služby. Chceli by sme, aby bola naša spoločnosť a kolegovia zo všetkých oblastí života, priatelia, ctí zákazníci, aby spolupracovali pre spoločný rozvoj!
Distribútori ocele v Číne -- Gnee Group

Ak máte viac potrieb a otázok týkajúcich sa ocele, kontaktujte nás!
Populárne Tagy: 304 Uhol z nehrdzavejúcej ocele, Čína 304 Výrobcovia uhlov z nehrdzavejúcej ocele, dodávatelia, továreň, 316 z nehrdzavejúcej uhlovej ocele, 317L 317lmn oceľové železo, 321 321H Nerezový uhol, 347 347H SS Uhlové železo, Uhol z nehrdzavejúcej ocele 347H, A514GRF zliatinový uhlový oceľ




